Mēs piedāvājam 4 partneru programmas:

  • Klientu izpirkšana. Jūs piesaistiet mums klientu, viņš lieto mūsu hostinga pakalpojumus, kā minimums 3 mēnešus, pēc tam mēs Jums izmaksājam 2 abonēšanas maksas par pakalpojumiem, kurus viņš ir lietojis,"pērkot" klientus no Jums.
  • Bezmaksas hostings. Jūs piesaistiet mums klientus un paši saņemat pakalpojumus pēc formulas „3 = 1”, piemērs - Jūs piesaistiet mums 3 klientus uz hostinga tarifa plāna „First”, tad Jūs varat šo tarifu saņemt par brīvu. Iespējamās kombinācijas, piemēram par 6 „First” (vai 3 „Complete”) varat saņemt bezmaksas tarifu „Complete”. Analoģiski sadarbības apstākļi ir piemēroti arī virtuālo serveru (VPS) īrei.
  • Ikmēneša izmaksas. Ikmēneša izmaksas. Mēs izmaksājam Jums 25% no ikmēneša klienta hostinga maksājuma, neieskaitot 21% PVN. Piemēram, ja Jūs piesaistat mums 10 klientus uz tarifu „First”, tad ikmēneša maksājums tiem sastādīs 36.43 Eur un Jums mēs pārskaitīsim 7.53 Eur katru mēnesi (36.43 / 1.21 * 0.25).
  • Lieli projekti. Ja Jums pieder projekts ar aktīvo apmeklēšanu (500 – 1000+ unikālo apmeklējumu dienā), mēs varam piedāvāt Jums atlaides uz mūsu pakalpojumiem, apmaiņā pret to mēs izvietosim mūsu banera reklāmu Jūsu projektā.

Vairāk informācijas par partnieru programmas veidiem, sazināties ar mums pa telefonu vai rakstiet uz e-pastu info@nano.lv vai pa talruni +371 66100000.