Personīgais kabinets
Lietotājs
Parole
Ļoti daudz vietas

Netaupiet vietu diskā! Mūsu tarifu plānos ir iekļauts pietiekoši daudz vietas failiem, lai vispār aizmirstu par to, cik esat izvietojuši!

> Hostings

Infrastruktūra

Дата-центр компании «Nano IT»

2009. gadā mēs izveidojām jaunu datu centru vienā no rekonstruētajām «VEF» ēkām Brīvības ielā 214M–2. Celtniecības laikā mēs izlabojām visas kļūdas, kas bija Rīgas TV tornī, kur mums trūka resursi, un jau laicīgi esam piesaistījuši resursus, lai varētu piepildīt ar serveriem visu bijušās rūpnīcas teritoriju.

Elektrības padeve

Jaunais datu centrs atrodas 1 km attālumā no «Latvenego» spēcīgas, tikko rekonstruētās apakšstacijas, kas nodrošina visu Brīvības ielu līdz pat Ministru Kabinetam. Jaunais datu centrs ir savienots ar diviem neatkarīgiem 1,2 megavatu spēcīgiem transformātoriem. Visa aparatūra tiek pieslēgta tikai caur «APC» un «Socomec» UPS.

Interneta pieslēgums

Jaunajā datu centrā ir ievilktas divas neatkarīgas līnijas līdz «LIX» un «SMILE» , kā arī maģistrāļu operātora «Baltcom IP» datu maiņas punktiem. Ja gadījumā iziet no ierindas viena līnija, otra ieslēdzas 1,5–2 sekunžu laikā.

Apsardze

Jaunais datu centrs tiek apsargāts ar drošības uzņēmumiem «G4S Latvia» un «Sikspārnis Security». Gan datu centrā, gan aptverošajā teritorijā ir videonovērošana.

Tehniķi uz vietas

Darba laikā uz vietas atrodas Nano tehniskie speciālisti, kuri spēs ne tikai nospiest pogu uz servera, bet arī spēs Jums atbildēt, ko darīt ar serveri, ja kaut kas ar viņu būs noticis. Pilnīgi bez maksas Jūs mēnesī varēsiet izmantot Nano tehnisko speciālistu pakalpojumus līdz desmit reizēm darba laikā un vienu reizi ārpus darba laika.

Piekļuve pie iekārtām

Atbraukt apskatīt, pataustīt, atremontēt vai ko citu darīt ar savu serveri Jūs varat bez brīdinājuma ierodoties darba laikā. Dators ar ātru interneta pieslēgumu, bezmaksas wifi, kafija un tēja ir iekļauti pakalpojumā.

Neticat?

Atbrauciet un mēs Jums visu personīgi parādīsim un izstāstīsim. Un, protams, atbildēsim uz visiem jautājumiem saistītiem ar mūsu pakalpojumiem. Piezvaniet mums un paziņojat, kad vēlaties ierasties ciemos.

Datu centrs